מרכז המבקרים “נגיש להכיר”

“נגישות השירות מהווה שינוי תפיסתי, חברתי ותרבותי, המסייעת לשילובם המלא של אנשים עם מוגבלות בכל תחומי החיים ובכל מישורי החברה, מתעסוקה ועד פנאי” (נציבות שוויון לאנשים עם מוגבלויות).

השתלמות במרכז מבקרים

מרכז המבקרים “נגיש להכיר” בחוות עמק השלום מציע יום חשיפה חווייתי בנושא נגישות השירות.

לאור ניסיוננו הרב בתחום ההנגשה ולאור עדכונו של חוק נגישות השירות, מרכז המבקרים “נגיש להכיר” מציע לקבוצות מהמגזר העסקי, צוותי חינוך, טיפול ופנאי להגיע לביקור קסום בטבע שמשלב חוויה, גיבוש, עניין ו… נגישות!

בעת הביקור, יחשפו המשתתפים אל האתגרים העומדים בפני אנשים עם צרכים מיוחדים, יכירו את סוגי הלקויות השונות ויקבלו כלים בעזרתם יוכלו לשפר את נגישות השירות. מטרת הביקור היא הרחבת תשתית ההנגשה במתן השירות לאנשים עם מוגבלויות, לשם בשילובם בכל תחומי החיים.

מרכז המבקרים “נגיש להכיר” כולל סרטון המלמד על החוויה של אדם עם צרכים מיוחדים בטבע, דגמים והמחשות להתנסות בסוגי הנגשות שונות כגון: פישוט לשוני, התאמות תקשורתיות , התאמות קוגניטיבית ועוד. את הסיורים מדריכים אנשים מומחים בתחום הטבע והחינוך המיוחד, לצד מדריכים עם צרכים מיוחדים.

לקריאת בלוג מרגש שכתב מדריך עם צרכים מיוחדים, לחצו כאן.

מה אנחנו מציעים?

  • ביקור במרכז מבקרים כחלק מיום השתלמות בנושא נגישות השירות
  • ביקור של שעה וחצי במרכז המבקרים (ניתן לשלב כחלק מיום כיף עם ערך מוסף)

לתיאום ביקור במרכז המבקרים אתם מוזמנים ליצור קשר עם ורד סבאג-קורן, סמנכ”ל חינוך של עמותת לטם בטלפון 052-5553741 או במייל vered@lotem.net

*

*

*
*

*

*= שדה חובה

נהנתם? הפיצו הלאה...
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn